Concertkoor Rijswijk is genomineerd voor de verkiezing “Club van het Jaar”.  U kunt tot 7 juni op ons stemmen!

Deze verkiezing wordt georganiseerd door de Rabobank, het AD en overige organisaties.

Ons koor maakt daarmee kans op de titel in de gemeente Rijswijk, de provincie Zuid-Holland en misschien wel de landelijke titel.

Daarvoor is het nodig dat zoveel mogelijk mensen op ons stemmen. Daarmee maken wij als koor kans op een masterclass naar keuze en een professionele promotiefilm om ons koor extra in de schijnwerpers te zetten.

Wij vragen aan al onze koorleden, familie, vrienden en bezoekers van onze concerten, ons comité van aanbeveling en iedereen die ons een warm hart toe draagt op ons te stemmen. Dat kan vanaf nu tot 7 juni a.s. via https://www.clubvanhetjaar.nl/concertkoor-rijswijk